İletişim

SAYIN ORTAKLARIMIZ 

REKOLTE BEYANNAMENİZİ VERDİNİZ Mİ?

*KOOPERATİFİMİZCE,HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YIL DA SİZ DEĞERLİ ORTAKLARIMIZDAN 15 MAYIS 2019-15 TEMMUZ 2019 TARİHLERİ ARASINDA AYÇİÇEK REKOLTE BEYANNAMESİ ALINACAKTIR.

*TARIM SATIŞ KOOPERATİFİ ANASÖZLEŞMESİ GEREĞİ ORTAKLARIMIZ HER YIL ELDE EDECEKLERİ ÜRÜN DURUMU İLE KOOPERATİFE VERMEYİ TAAHHÜT ETTİKLERİ ÜRÜN MİKTARLARINI,BELİRLENEN SÜRE İÇERİSİNDE KOOPERATİFE BİLDİRMEK ZORUNDADIRLAR.

*REKOLTE BEYANNAMELERİ KOOPERATİF MERKEZİNDE BİLGİSAYAR ORTAMINDA DÜZENLENECEĞİ İÇİN,HER ORTAĞIN ÖNCELİKLE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALACAKLARI BU YILA AİT YENİ TARİHLİ ÇKS BELGESİ, ÇKS BELGESİ İBRAZININ MÜMKÜN OLMAMASI DURUMUNDA, ZİRAAT ODASINDAN ALINACAK GÜNCEL ÇİFTÇİLİK BELGESİYLE (AYRICA İNTİKALSİZ TAPULAR İÇİN DE KÖY MUHTARLIĞINDAN ALINACAK EKİM İLMÜHABERİYLE )BİRLİKTE KOOPERATİFE BİZZAT GELEREK BELİRLENEN SÜRE İÇERİSİNDE AYÇİÇEK REKOLTE BEYANNAMESİ VERMELERİ GEREKMEKTEDİR.

*ÜST ÜSTE BEŞ İŞ YILINDA TAAHHÜT ETTİĞİ ÜRÜNÜN %50'SİNİ HİÇBİR GEREKÇE GÖSTERMEDEN KOOPERATİFE TESLİM ETMEYENLER, ANASÖZLEŞME GEREĞİ ORTAKLIKTAN ÇIKARILACAKTIR.

* REKOLTE BEYANNAMESİ VERMEYEN ORTAKLARIMIZ AYÇİÇEK ÜRÜN TESLİMATI YAPAMAYACAK OLUP,SEÇME VE SEÇİLME HAKKINIDA KAYBETMİŞ OLACAKTIR.AYRICA VERDİĞİ REKOLTENİN %50'SİNİ TESLİM ETMEYEN ORTAKLARIMIZINDA KREDİ LİMİTLERİ ORANTILI OLARAK DÜŞÜK KALACAKTIR.

*SAYIN ORTAKLARIMIZIN BU SÜRE İÇERİSİNDE AYÇİÇEK REKOLTE BEYANNAMELERİNİ VERMELERİNİ BEKLER, BEREKETLİ BİR YIL GEÇİRMEK DİLEĞİYLE SAYGILAR SUNARIZ.

TÜM ORTAKLARIMIZA DUYURULUR.


S.S.269 SAYILI MALKARA YAĞLI TOHUMLAR
TARIM SATIŞ KOOPERATİFİ
YÖNETİM KURULU